• Aprašymas

Partneriams iš užsienio ar klientams bus malonu vasaros vakarą po įtemptų derybų įsitaisyti ant patogių laivo minkštasuolių su taure vyno ir pasidairyti po Kauno marių parką. Praplaukdami papasakosime apie barokiškąjį Pažaislį, hidroelektrinės užtvanką, piliakalnius, gal net norėsite surengti ekskursiją po Rumšiškių muziejų. Savas kolektyvas taip pat maloniai nustebtų karštą vasaros dieną pakvietas susirinkimui ar verslo pietums ant vandens – pasidžiaugti rezultatais ar įmonės gimtadienio proga – pasiplaukioti.
Įmonės kolektyvo renginiui vasarą galima sujungti keletą vienodų katamaranų, paplukdyti greitaeigiu kateriu su vandens pramogomis – paplukdymais ant įvairių dviviečių, vienviečių vandens ratų, vandens slidžių ar vandenlentės bei triviečiu vandens motociklu.

Galima surengti visos dienos šventę sumaudynėmis, poilsiu, ekstremaliomis vandens pramogomis, irklenčių žygiu, burlenčių pamokomis, griliumi, vaišėmis ir fejerverkais vakare. Šitoj vietoj reikės prisegti failą su išsamiu pasiūlymu įmonėms su kainom. Išvis įmonėms bus sugalvotos teminės programos šiam sezonui.

Pasiūlymas Įmonėms