Naudinga informacija

1. Visi laivai atitinka ES reikalavimus, kiekvienais metais praeina tech. patikrinimą ir gauna tech. apžiūros talonus.

 

2. Visuose yra baltos odos sofos, staliukai, tualetai ir tentai nuo saulės.

 

3. Visi katamaranai yra lygiagrindžiai ir neturi kylio, todėl gali priplaukti prie kranto bet kurioje vietoje, ne tik uostuose ir Meilės įlankoje.

 

4. Pradėjus lyti yra užsegami skaidrūs šonai.

 

5. Neplaukiama per škvalą ar audrą, avansas tokiu atveju gražinamas.

 

6. Laivuose yra gelbėjimosi liemenės tiek suaugusiems, tiek vaikams. Gelbėjimosi ratas, gesintuvas, nedegus audeklas ir kita privaloma įranga.

 

7. Taip pat yra gėlo vandens, apšvietimas sutemus, pledai vėsesniam orui.

 

Laivai

 

Dviaukštis amerikietiškas katamaranas Party Cruiser skirtas patogiai pramogauti 12-14 asmenų. Baltos odos sofos, keturi staliukai, wc, kriauklė, antro aukšto terasa, tentai nuo saulės, skaidrūs prisegami šonai visam laivui nuo lietaus ar vėjo. Lygiagrindis, visur kiliminė danga, patogus įlipimas, taip ir įvažiavimas su vežimėliais. Apsauginės tvorelės aplink visą laivą. Plaukia vidutinišku greičiu, stabilus.

Antrasis dviaukštis katamaranas Party Hut yra tokio pat dydžio ir išplanavimo, todėl puikiai tinka jungti kartu ir plaukti kartu iki 28 asmenų kompanijai esant poreikiui, su praėjimais iš vieno į kitą.

Vieno aukšto lygiagrindis JAV Bentley gamykloje pagamintas trimaranas Kalifornija taip pat skirtas 14-ai asmenų ir turi visus privalumus, įskaitant wc. Gali plaukti greičiau negu dviaukščiai.

Greitaeigis kateris Viesulas skirtas 9 asmenų pramogauti ant vandens. Kaip ir kiti laivai turi patogias baltos odos sofas, staliukus ir wc bei tentą nuo saulės. Gali plaukti ramiai, bet gali plaukti ir labai greitai, tampyti triviečius vandens ratus, vandens slides ar vandenlentę. Tam tikslui turi aukštą lanką.

8. Galima atsinešti savo valgių, gėrimų, papuošimų laivui. Taip pat yra galimybė užsakyti, kad užkandžius atvežtų prieš išplaukiant.

 

9. Galima avėti aukštakulnius, grindys nesibraižo - visur kiliminė danga.

 

10. Laivuose yra muzikos grotuvai, galima atsinešti savo muzikos įrašų.

 

11. Galima leisti dangaus žibintus ir fejerverkus.

 

12. Rūkoma tik antro aukšto terasose.

 

13. Pasirašome leidimą rengti oficialią sutuotuvių ceremoniją laive.

 

14. Išrašomos sąskaitos-faktūros.

 

15. Visi katamaranai gali būti jungiami tarpusavy su praėjimais iš vieno į kitą, todėl galima organizuoti didelius renginius.

Elektrinis laivelis La Vida skirtas 5-6 asmenims ir plaukia be jokio garso. Apskrita sofa ir du staliukai. Tentas nuo saulės.

Restauruotas medinis kateris Venecija skirtas 10 asmenų kompanijai plaukti Kauno senamiestyje Nemunu nuo Vytauto bažnyčios. Tentas nuo lietaus, wc, staliukai, baltos odos sofos.

Motociklai

Komanda

Trivietis vandens motociklas yra didelis ir stabilus, todėl lipant nevirsta, o dėl didelio galingumo (215 AG) yra greitas ir manevringas. Galima plaukti dviese ar trise, tempti vienviečius ar triviečius vandens ratus. Labai puikiai tinka tempti su vandens slidėmis ar lenta.

 

Atvežimui į uostą didysis Harley-Davidson tiks bet kokio amžiaus būsimai nuotakai - motociklas didžiulis, sunkus, stabilus, sėdynes plačios ir patogios, net muzikos kolonėlės šonuose bei dėžės susidėti rankinukus. Šalmą ir odinę striukę duosime.

Gatvės motociklai yra nauji, ryškūs, gražūs, madingi ir patogūs važinėtis miesto gatvėmis. Nuvažiuosime paimti būsimą nuotaką ar jubiliatę iš namų ir atvešime tiesiai prie laivo kur svečiai jau būtų laive lauktų, o laivui išplaukus priplauksime su vandens motociklu ir "pagrobsime nuotaką".

Bet jeigu diena nusimato lietinga arba būsima jaunoji negali važiuoti motociklu - atvažiuosime Jeep Wrangler nuimamu stogu.

Mes visi greiti, pasiutę ir su nuotaika, ištisas vasaras neišlipam iš laivų, vandens ir gatvės motociklų, septintus metus darom tai ka darom, turim neribotas laivavedžių kategorijas ir vienintelę taisyklę - saugumas pirmiausia.

Ekstremalios vandens pramogos

Dvivietis Hydroplane vandens atrakcionas GrandStand, tempiamas greitaeigio katerio ar vandens motociklo ir skirtas 2-iems asmenims plaukti gulint, sėdint ar stovint.

 

Dvivietis vandens atrakcionas Transformer skirtas dviems gulėti arba sėdėti. Tinkamas ir su mažais vaikais atitinkamu greičiu.

Vienvietis arba dvivietis vandens atrakcionas Gforce gali pakilti į orą posūkiuose arba ant bangos.

Vandens atrakcionas Airhead Viper patogiai vienam arba su vaiku.

Čiuožimas vandenlente (wakeboarding) iš katerio - jokių ribų, jokios trasos, ir bonusas - katerio keliamos bangos.

Trivietis vandens motociklas yra didelis ir stabilus, todėl lipant nevirsta, o dėl didelio galingumo (215 AG) yra greitas ir manevringas. Galima plaukti dviese ar trise, tempti vienviečius ar triviečius vandens ratus. Labai puikiai tinka tempti su vandens slidėmis ar lenta.

 

Vandens slidės. Nemokančius pamokysim.  Vieną kartą iškilus nebepamirštama.