• Aprašymas
  • Kainos

Adrenalino dozė būsimam jaunikiui arba visiems kartu: pasiplaukiojimas katamaranu pramogaujant ant baltos odos sofų su savo mėgstama muzika, gėrimais, užkandžiais ir šuoliais į vandenį iš antro aukšto, papildomai prie laivo priplaukia galingas trivietis vandens motociklas ir pasiūlo būsimam jaunikiui ekstremalių vandens pramogų – paplukdymą ant vandens motociklo, ant įvairių vandens ratų, slidžių ar vandenlentės.

Greitaeigis kateris Viesulas tokio pat patogumo, bet gali plaukti greitai ir yra pritaikytas wakeboardinimui. Vienu metu gali plaukti 7 asmenys, kiti gali pasikeisdami chilinti ir grilinti ant sėdmaišių mūsų spote Jachtklube arba filmuoti fotografuoti katerį nuo molo arba papildomai išsinuomoti vandens motociklą arba irklentes tuo metu.

Pasiplaukiojimas katamaranu pramogaujant: 60 Eur/val – 12 asmenų.

Greitaeigis kateris Viesulas yra pritaikytas wakeboardinimui. 115 Eur/val – įeina kateris su toweriu wakeboardinimui, vandenlentės, vandens atrakcionai jei yra norinčių, hidrokostiumai, liemenės, šalmai, kuras ir vairuotojas-instruktorius.

Krante galima išsinuomoti vandens motociklą arba irklentes tuo metu. Irklentė: 8 Eur/val (įeina liemenė ir jei reikia instruktažas).

Vandens atrakcionai arba vandens slidės tempiant: 30 Eur/15 min.

Vandens motociklo nuoma: 30 Eur/10 min