Laivo nuoma įmonės šventėms

  • Aprašymas

Partneriams iš užsienio ar klientams bus malonu vasaros vakarą po įtemptų derybų įsitaisyti ant patogių laivo minkštasuolių su taure vyno ir pasidairyti po Kauno marių parką. Praplaukdami papasakosime apie barokiškąjį Pažaislį, hidroelektrinės užtvanką, piliakalnius, Kauno marių atsiradimo istoriją.

Savas kolektyvas taip pat maloniai nustebtų karštą vasaros dieną pakvietas susirinkimui ar verslo pietums ant vandens – pasidžiaugti rezultatais ar įmonės gimtadienio proga – pasiplaukioti.
Įmonės kolektyvo šventei puikiausiai tiks mūsų naujasis 30-ies vietų laivas Sunseeker su pobūvių sale ir antru aukštu. Aktyviam teambuildingui galime plaukti komandomis keliais laivais, suorganizuoti pamokas ir varžybas greitaeigiu kateriu su vandens pramogomis – paplukdymais ant įvairių dviviečių, vienviečių vandens ratų, vandens slidžių ar vandenlentės bei triviečiu vandens motociklu.

Mūsų instruktoriai ir renginių organizatoriai pasiruošę surengti visos dienos šventę jūsų kolektyvui su komandinėmis varžybomis, maudynėmis, poilsiu, ekstremaliomis vandens pramogomis, irklenčių žygiu, burlenčių pamokomis, griliumi, vaišėmis ir fejerverkais vakare! 

Visos dienos aktyvaus renginio įmonei pavyzdys