Apie Party Cruiser šeimą

2024 m. balandį mes pradedame jau 16-ą laivų nuomos sezoną!

Viskas prasidėjo nuo vieno mažo katerio Kauno mariose. Party Cruiser net nėra įmonės pavadinimas, tai tiesiog pirmo mūsų didesnio laivo modelis. Pradėję nuo kelių draugų gimtadienų šiandien mes turime daug skirtingų laivų tinkamų šventėms ant vandens ir vandens sportams.

Vestuvių ceremonijai ruošiame laivų antro aukšto terasas, sužadėtuvėms slepiame gėles būsimai jaunąjai, per mergvakarius važiuojam grobti jaunosios iš namų, per bernvakarius jaunikį kankinam ant vandens atrakcionų su vandens motociklu, kasdien vakarais mokome čiuožti vandenlentėmis su kateriu, surfinam ant katerio bangos ir kylam ant wakefoilo, organizuojam žygius irklentėmis, mokinam plaukti burlentėmis, darom saulėlydžio turus laivais, vakarojam prie laužo ir praktiškai gyvenam Kauno Jachtklube.

O prieš keletą metų iš naujo atradom Nemuną. Laivybai upe įsigijome autentišką medinį švedišką katerį, restauravome jį, lakavome, įrengėme baltas sofas, stogelį, visus patogumus ir dabar plaukiojame Kauno senamiestyje, upių santakoje, iki Kulautuvos, Kačerginės, Vilkijos ar net per visą Lietuvą iki Kuršių marių!

Visas savo idėjas, renginius ir visų atrakcijų įspūdžius mes nuolat skelbiame socialiniuose tinkluose. Pasekite, rašykite, atvažiuokite pas mus į Jachtklubą į svečius ir išbandykite visas pramogas ant vandens patys!

Susisiekite su Mumis
  Sekite naujienas Facebooke:

  Party Cruiser laivo nuoma

  ar instagrame: @partycruiser.lt

  Turėdami klausimų ar norėdami užsisakyti, rašykite info@laivonuoma.lt arba skambinkite +37069889444

   

  Taip pat galite pasinaudoti aukščiau pateikta forma – gavę jūsų žinutę, pasistengsime kuo greičiau atsakyti.

   

  Jeigu norėtumėte padovanoti plaukimą laivu ar kurią nors iš mūsų aktyvių vandens pramogų draugui, parašykite mums info@laivonuoma.lt ir mes atsiųsime jums el. paštu dovanų kuponą pagal jūsų pageidaujamą pinigų sumą ir norimą pramogą.

  Mūsų partneriai