Apie PartyCruiser šeimą

2022 m.  mes pradedame jau 14-ą laivų nuomos sezoną!

Viskas prasidėjo nuo vieno mažo katerio Kauno mariose. Party Cruiser net nėra įmonės pavadinimas, tai tiesiog pirmo mūsų didesnio laivo modelis. Pradėję nuo kelių draugų gimtadienų šiandien mes turime 9 skirtingus laivus tinkamus šventėms ant vandens ir vandens sportams.

Vestuvių ceremonijai puošiame laivų antro aukšto terasas, sužadėtuvėms padengiame katamarane staliuką romantiškai vakarienei, per mergvakarius važiuojam motociklais grobti jaunosios iš namų, per bernvakarius jaunikį kankinam ant vandens atrakcionų su vandens motociklu, kasdien vakarais mokome čiuožti vandenlentėmis su kateriu, surfinam ant katerio bangos ir kylam ant wakefoilo, organizuojam žygius irklentėmis, mokinam plaukti burlentėmis, darom saulėlydžio turus laivais, rodom kiną po atviru dangum ir praktiškai gyvenam Kauno Jachtklube.

O prieš keletą metų iš naujo atradom Nemuną. Laivybai upe specialiai įsigijome autentišką medinį švedišką katerį, restauravome jį, lakavome, įrengėme baltas sofas, stogelį, visus patogumus ir dabar plaukiojame Kauno senamiestyje, upių santakoje, iki Kulautuvos, Kačerginės, Vilkijos ar net per visą Lietuvą iki Kuršių marių!

Vėlų rudenį iškeliam visus laivus ant kranto ir skrendame į šiltus kraštus kur organizuojame banglenčių stovyklas bei bekelės turus motociklais.
Visas savo idėjas, renginius ir visų atrakcijų įspūdžius mes nuolat skelbiame socialiniuose tinkluose. Pasekite, rašykite, atvažiuokite pas mus į Jachtklubą į svečius ir išbandykite visas pramogas ant vandens patys!

Naujiena: laivo nuoma be kapitono! Praeitą sezoną išbandėme, šią vasarą jau pilnai naudosime visiškai elektrinį ekologišką laivelį skirtą 5 asm, kurį jūs galėsite vairuoti patys be laivavedžio pažymėjimo!

Komanda

Jurga

Darius

Justas

Martynas

Nerijus

Erikas

Benas

Žygis

Susisiekite su Mumis
Sekite naujienas Facebooke:

Party Cruiser laivo nuoma

ar instagrame: @partycruiser.lt

Turėdami klausimų ar norėdami užsisakyti, rašykite info@laivonuoma.lt arba skambinkite +37069889444 ar +37069833758.

Taip pat galite pasinaudoti aukščiau pateikta forma – gavę jūsų žinutę, pasistengsime kuo greičiau atsakyti.

Įmonės rekvizitai: Jonita ir Ko, UAB, įm. k. 133829027

Mūsų partneriai