Laivų nuoma Kauno mariose

Sunseeker

 • Aprašymas
 • Galerija

Didžiausias mūsų laivas, kuriame įrengta erdvi šviesi pobūvių salė, tinkama švęsti šventes ant vandens bet kokiu oru ir papildomas atviras viršutinis denis su lauko baldais, nuo kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į Kauno marių regioninį parką. Denį galima dekoruoti ir surengti oficialią sutuotuvių ceremoniją.

Gali plaukti iki 28 asmenų.

Saugus, stabilus, vidutinišku greičiu plaukiantis laivas.

Yra tualetas, virtuvėlė, baras, baltos odos sofos, staliukai, skaidrios varstomos durys į antro aukšto denį.

Kaina: 195 Eur/val + pvm

(šeštadieniais po pietų minimali nuomos trukmė 3 val)

 

Kainos puslapyje pateiktos be pvm.

Party Cruiser

 • Aprašymas
 • Galerija

Dviaukštis amerikietiškas Party Cruiser skirtas patogiai pramogauti 12-ai asmenų. Baltos odos sofos, trys staliukai, wc, kriauklė, antro aukšto terasa, tentai nuo saulės, skaidrūs prisegami šonai visam laivui nuo lietaus ar vėjo. Lygiagrindis, visur kiliminė danga, patogus įlipimas, taip pat ir įvažiavimas su vežimėliais. Apsauginės tvorelės aplink visą laivą. Plaukia vidutinišku greičiu, stabilus pontoninis laivas.

Kaina: 90 Eur/val

(Šiuo metu laivo salonas pilnai renovuojamas)

Party Cruiser II

 • Aprašymas
 • Galerija

Antrasis dviaukštis laivas yra tokio pat dydžio ir išplanavimo, tik jo viršutinė terasa dar didesnė.

Taip pat baltos odos sofos, trys staliukai, wc, kriauklė, tentai nuo saulės, skaidrūs prisegami šonai visam laivui nuo lietaus ar vėjo. Lygiagrindis, visur kiliminė danga, patogus įlipimas, taip pat ir įvažiavimas su vežimėliais. Apsauginės tvorelės aplink visą laivą. Plaukia vidutinišku greičiu, stabilus pontoninis laivas.

Puikiai tinka plaukti iki 12 svečių.

Kaina: 90 Eur/val

laivo nuoma imoniu sventems

Kalifornija

 • Aprašymas
 • Galerija

Vieno aukšto lygiagrindis JAV Bentley gamykloje pagamintas naujausias trimaranas Kalifornija skirtas 14-ai asmenų ir turi visus privalumus, įskaitant wc, stogą ir prisegamas “sienas” nuo lietaus ir vėjo.

Gali plaukti truputį greičiau negu dviaukščiai.

Kaina: 85 Eur/val

Viesulas

 • Aprašymas
 • Galerija

Greitaeigis kateris Viesulas skirtas 7-8 asmenų kompanijai pramogauti ant vandens. Kaip ir kiti laivai turi patogias baltos odos sofas, staliukus ir tentą nuo saulės.

Gali plaukti ramiai, bet gali plaukti ir labai greitai, tampyti triviečius vandens ratus, vandens slides ar vandenlentę. Tam tikslui turi aukštą lanką.

Kaina: be vandens sporto įrangos – 100 Eur/val

Su vandenlentėmis, vandens slidėmis, pripučiamais atrakcionais, hidrokostiumais, šalmais ir instruktažu- 125 Eur/val

Wakesurf kateris

 • Aprašymas
 • Galerija

Naujasis kateris Axis su galingu 350 AG varikliu ir wakesurf sistema plaukdamas formuoja paskui save tokią bangą, ant kurios galima plaukti banglente ir nebesilaikyti už lyno!

Ir nesvarbu kokia jūsų stovėsena ant banglentės – regular ar goofio – kateris vieno mygtuko paspaudimu suformuoja bangą į kitą pusę.

Banga niekada nesibaigia – Kauno marios yra 63 kvadratinių kilomoterų dydžio!

Jeigu pirmą kartą wakesurfinsite mielai patarsime, o jeigu jau gerai sekasi plaukti banglente ant bangos pasiūlysime pabandyti banglentę su foilu.

O jeigu mėgstate wakeboardinti ir treniruojatės ant figūrų wakeparkuose, Axis kateris suformuos puikią wake bangą triukams atlikti.

Šio katerio greičio užteks ir mėgstantiems slalomą su vandens slidėmis ir netgi čiuožiantiems plikom kojom! Jau nekalbant apie dviviečius, triviečius vandens atrakcionus linksmai praleisti laiką ant vandens su draugais.

O galiausiai juk net nebūtina maudytis – naujo dizaino, ryškus, blizgus Axis fantatiškai atrodo nuotraukose ir gali jus smagiai paplukdyti su kompanija ir vaišėm kad ir iki Birštono!

Kaina: darbo dienomis iki 18 val – 145 Eur/val

Savaitgaliais: 175 Eur/val už katerį su visa vandens sporto įranga ir hidrokostiumais, liemenėm, šalmais iki 9 asm kateryje

Norintiems prisijungti prie besimokančių surfinti – 55 Eur/asm (3asm/val)

Vandens motociklas Seadoo Bombardier

 • Aprašymas
 • Galerija

Trivietis vandens motociklas Seadoo Bombardier turi 215 AG variklį ir skirtas papildomoms vandens pramogoms prie nuomojamų laivų. Išplaukus su laivu, galime priplaukti su vandens motociklu ir norinčius paplukdyti ant vandens motociklo, ant vandens slidžių, vandenlenčių ar pripučiamų vandens atrakcionų.

Kaina priklauso nuo trukmės.

Siurprizas šventės kaltininkei/ui – paplukdymas vandens motociklu – 60 Eur

Irklentės

 • Aprašymas
 • Galerija

Kauno Jachtklube nuomojame irklentes. Hidrokostiumus, liemenes ir instruktažą suteiksime.

Kaina: 10 Eur/vnt/val

Jeep Wrangler nuimamu stogu

 • Aprašymas
 • Galerija

Mergvakario proga į uostą galima atvežti ne tik būsimą jaunąją, bet ir kelias drauges kartu specialiu džipu nuimamu stogu ir durimis. Jeigu oras prastenis – galima nenuimti.

Kaina: 65 Eur