Laivų nuoma

Sunseeker

 • Aprašymas
 • Galerija

Didžiausias mūsų laivas, kuriame įrengta erdvi šviesi pobūvių salė, tinkama švęsti šventes ant vandens bet kokiu oru ir papildomas atviras viršutinis denis su lauko baldais, nuo kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į Kauno marių regioninį parką. Denį galima dekoruoti ir surengti oficialią sutuotuvių ceremoniją.

Gali plaukti iki 28 asmenų.

Saugus, stabilus, vidutinišku greičiu plaukiantis laivas.

Yra tualetas, virtuvėlė, baras, baltos odos sofos, staliukai, skaidrios varstomos durys į antro aukšto denį.

Kaina: 195 Eur/val

(šeštadieniais po pietų minimali nuomos trukmė 3 val)

Kainos puslapyje pateiktos be pvm.

Party Cruiser

 • Aprašymas
 • Galerija

Dviaukštis amerikietiškas katamaranas Party Cruiser skirtas patogiai pramogauti 10-čiai asmenų. Baltos odos sofos, trys staliukai, wc, kriauklė, antro aukšto terasa, tentai nuo saulės, skaidrūs prisegami šonai visam laivui nuo lietaus ar vėjo. Lygiagrindis, visur kiliminė danga, patogus įlipimas, taip pat ir įvažiavimas su vežimėliais. Apsauginės tvorelės aplink visą laivą. Plaukia vidutinišku greičiu, stabilus pontoninis laivas.

Kaina: 80 Eur/val

Party Cruiser II

 • Aprašymas
 • Galerija

Antrasis dviaukštis katamaranas yra tokio pat dydžio ir išplanavimo, tik jo viršutinė terasa dar didesnė ir nėra stiklinių pertvarų viduje. Puikiai tinka plaukti iki 12 asm.

Kaina: 85 Eur/val

Kalifornija

 • Aprašymas
 • Galerija

Vieno aukšto lygiagrindis JAV Bentley gamykloje pagamintas naujausias trimaranas Kalifornija skirtas 14-ai asmenų ir turi visus privalumus, įskaitant wc, stogą ir prisegamas “sienas” nuo lietaus ir vėjo. Gali plaukti truputį greičiau negu dviaukščiai.

Kaina: 75 Eur/val

Viesulas

 • Aprašymas
 • Galerija

Greitaeigis kateris Viesulas skirtas 8 asmenų pramogauti ant vandens. Kaip ir kiti laivai turi patogias baltos odos sofas, staliukus ir wc bei tentą nuo saulės.

Gali plaukti ramiai, bet gali plaukti ir labai greitai, tampyti triviečius vandens ratus, vandens slides ar vandenlentę. Tam tikslui turi aukštą lanką.

Kaina: be vandens sporto įrangos – 100 Eur/val

Su vandenlentėmis, vandens slidėmis, pripučiamais atrakcionais, hidrokostiumais, šalmais ir instruktažu- 125 Eur/val

Venecija

 • Aprašymas
 • Galerija

Restauruotas autentiškas medinis kateris Venecija skirtas 10-asmenų patogiai įsitaisius ant baltos odos minkštasuolių pasiplaukioti Nemunu nuo Kauno senamiesčio žemyn Nemunu iki Kulautuvos, Kačerginės, Vilkijos arba Nevėžiu iki Raudondvario dvaro mažųjų laivų prieplaukos ir iki Kudrėnų sodybos. Galima plaukti Nemunu ir tolyn iki Kuršių marių, bet nuo Jurbarko jau reikia pasienio ruožo leidimų.

Labiausiai tinkamas originaliai vestuvių ar sužadėtuvių fotosesijai santakoje. Išplaukimas nuo Vytauto bažnyčios.

Yra tentas nuo lietaus ir prisegamos skaidrios sienelės nuo vėjo, wc, staliukai.

Kaina: 90 Eur/val 

Visuose mūsų laivuose yra garso aparatūra, navigacinės ir apšvietimo šviesos, wc, skaidrios prisegamos sienos nuo lietaus ir vėjo (išskyrus greitaeigius katerius), gelbėjimosi liemenės, gelbėjimo ratas, gesintuvai, nedegus audeklas, vaistinėlės, irklas ir kiti laive privalomi įrankiai.
Visi laivai neturi kylių ir gali priplaukti prie kranto bet kur. Leidžiama dėvėti bet kokią avalynę, taip pat ir aukštakulnius.
Galima atsinešti savo užkandžių, gėrimų, muzikos įrašų, papuošimų laivui, staltiesių, indų, įrankių.

Vandens motociklas Seadoo Bombardier

 • Aprašymas
 • Galerija

Trivietis vandens motociklas Seadoo Bombardier turi 215 AG variklį ir skirtas papildomoms vandens pramogoms prie nuomojamų laivų. Išplaukus su laivu, galime priplaukti su vandens motociklu ir norinčius paplukdyti ant vandens motociklo, ant vandens slidžių, vandenlenčių ar pripučiamų vandens atrakcionų.

Kaina priklauso nuo trukmės.

Siurprizas šventės kaltininkei/ui – paplukdymas vandens motociklu – 60 Eur

Elektrinis laivelis La Vida

 • Aprašymas
 • Galerija

Elektrinė La Vida puikiai tiks 4-5 asm kompanijai išplaukti ramiai be jokio garso paplaukioti po Kauno marias. Laive patogiai išdėstytos dvi sofos ir staliukas.  Nuo saulės ir lietaus apsaugos stogas.

Kadangi laivelis varomas tik elektra, jam nereikia laivavedžio pažymėjimo, todėl galima išsinuomoti be kapitono.

Kaina: 55 Eur/val su kapitonu

50 Eur/val be kapitono

Jeep Wrangler nuimamu stogu

 • Aprašymas
 • Galerija

Mergvakario proga į uostą galima atvežti ne tik būsimą jaunąją, bet ir kelias drauges kartu specialiu džipu nuimamu stogu ir durimis. Jeigu oras prastenis – galima nenuimti.

Kaina: 65 Eur