PIRMADIENIS

Kitokie vasaros pirmadieniai Kauno Jachtklube! Džiuginantis kinas, laužas, gamta, irklentės ir laivai!! Susitinkam pirmadienį Jachtklube, prie restorano:

Nuo 20 val. kursim grilių, kepsim maistą (ugnis mūsų – kepiniai jūsų)
* Plaukiosim irklentėmis (3 Eur, gyva eilė)
* 20 val plauksim į Saulėlydžio kruizą laivu (7 Eur/asm, vaikams 3 Eur). Būtina registracija į laivą telefonu: +37069889444.
21:00 val. filmo pradžia:
Pušku pušku sėdmaišiai ir ALKA pit laužas! Susitinkam pirmadienį vakare! *Lietaus atveju kelsim veiksmą į milžinišką palapinę.

ANTRADIENIS

Wake ABC Merginoms kiekvieną antradienį Kauno mariose! Mokysime merginas čiuožti vandenlente su kateriu! Mergina merginoms:
Pirmuosius žingsnius padės žengti ir specialius apmokymus merginoms ves patyrusi instruktorė Jurga Žukauskaitė! Garantija, kad atsistosit ant lentos – 100% 😉
Kurso tikslas:
*Pirmą kartą bandančioms – ramiai ir saugiai atsistoti ant vandenlentės ir čiuožti paskui katerį.
*Jau bandžiusioms anksčiau (arba wakeparke) – išmokti valdyti lentą, perlipti per katerio bangą ir padaryti pirmą šuoliuką.
Mūsų greitaeigis kateris specialiai pritaikytas vandens sportui ir pramogoms – tempimo lynas prikabintas aukštai ant vandenlenčių bokšto (wake tower), todėl pirmą kartą atsistoti ant lentos bus žymiai lengviau. Gali plaukti ir paauglės mergaitės. Be to į katerį nemokamai galite pasiimti draugę, kuri pafilmuos, pafotografuos ir palaikys morališkai:)
Efektyviam mokymui užtikrinti vienu metu kateriu plauksime grupelėmis po 2-4 merginas, todėl tikslų atvykimo laiką susitarsime registracijos metu.
Registracija telefonu +37069889444 arba facebook žinute 🙂
Kaina: 30eur/asm (viskas įskaičiuota: vandenlentė, hidrokostiumas, liemenė, šalmas, pamoka)
Mėnesio abonementas: 100eur (4 treniruotės)

TREČIADINIS

Wakesurf ABC skirtas visiems norintiems išbandyti čiuožimą banglente paskui katerį ir tobulinti čiuožimo techniką su instruktoriumi. Mokymai ir treniruotės vyksta kiekvieną vasaros trečiadienį Kauno Jachtklube su specialiu wake kateriu Moomba!
Efektyviam mokymui užtikrinti vienu metu kateriu plauksime grupelėmis po 2-4 asm., todėl tikslų atvykimo laiką ir treniruotės trukmę susitarsime registracijos metu.
Visa reikalinga įranga ir apranga įskaičiuota. Kaina:
Viena treniruotė 40 eur /asm.
Mėnesio abonementas 150 eur/asm. (4 treniruotės)
Registracija telefonu: +37069889444

KETVIRTADIENIS

Wake ABC skirtas visiems norintiems išbandyti čiuožti vandenlente paskui katerį ir tobulinti čiuožimo techniką su instruktoriumi.
Mokymai ir treniruotės vyksta kiekvieną ketvirtadienį Kauno Jachtklube!
Mūsų greitaeigis kateris specialiai pritaikytas vandens sportui ir pramogoms – tempimo lynas prikabintas aukštai ant vandenlenčių bokšto (wake tower), todėl pirmą kartą atsistoti ant lentos bus žymiai lengviau, o pažengę galės pašokti aukščiau!
*Pradeantieji išmoks atsistoti ant vandenlentės, čiuožti paskui katerį ir valdyti lentą.
*Pažengusieji išmoks perlipti per katerio bangą, pašokti ir atlikti pirmuosius triukus.
Efektyviam mokymui užtikrinti vienu metu kateriu plauksime grupelėmis po 2-4 asm., todėl tikslų atvykimo laiką ir treniruotės trukmę susitarsime registracijos metu.
Visa reikalinga įranga ir apranga įsaičiuota.
Mokymus krante ir treniruotes vandenyje ves instruktorius Darius Daraška. Kaina:
Viena treniruotė 30 eur /asm
Mėnesio abonementas 100 eur/asm (4 treniruotės)
Registracija telefonu +37069889444

PENKTADIENIS

Burlenčių ABC skirtas visiems norintiems išbandyti buriavimą!
Su instruktoriaus pagalba ir specialiai mokymuisi pritaikyta įranga žengti pirmuosius žingnius bus itin paprasta!
Kaina: 30 eur/asm.
Registracija ir informacija žinute arba +37068673957

ŠEŠTADIENIS

Naktinis plaukimas laivu į Meilės įlanką!
Išplaukiame iš Jachtklubo 21 val patogiu katamaranu įsitaisę ant sofų, plauksime per marias iki Meilės įlankos, saulei leidžiantis pasieksime įlanką, išlipsime pasivaikščioti laukiniame pliaže ir grižę į laivą plauksime atgal į uostą į raudoną vakaro dangų.
Viso turo trukmė apie 2 val.
Kaina: 12 Eur/asm.
Galite pasiimti savo užkandžių, gėrimų ir keturkojus augintinius
Būtina išankstinė registracija: +37069889444

SEKMADIENIS

Šiais metais vėl tęsiame populiariausius turus laivais sekmadieniais į Žaisos – dar vadinamą Karališkojo Povo – įlanką!
Išplaukiame 12 val patogiu laivu įsitaisę ant baltos odos sofų iš Jachtklubo. Plaukiame pro Pažaislio vienuolyną, pro Pakalniškių piliakalnį, Girionis į kitame marių krante miške esančią įlanką, kurioje galime išlipti į krantą ir eiti pasivaikščioti pažintiniais takais per Žaisos upelį iki garsiausio Kauno marių kriokliuko. Tuomet grįžtame į laivą ir plaukiame atgal į Jachtklubą.
Plaukimas suaugusiam kainuos 7 Eur, vaikams 3 Eur, o ikimokyklinio amžiaus vaikams ir keturkojams augintiniams – nemokamai.
Trukmė iki 1.5 val.
Laivas lygiagrindis, su sofom, staliukais, pasiimkite arbatos ar kavos, stogas, prisegamos sienos nuo lietaus ir wc yra.
Būtina registracija iš anksto: +37069889444 arba info@laivonuoma.lt

Papildomi turai laivu: Saulėlydžio kruizai

Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 20 val po darbų kviečiamės išplaukti į marias palydėti saulę nuo laivo denio įsitaisius ant baltos odos sofų ir pailsėti nuo miesto ir visų reikalų Kauno marių regioniniame parke.
Kaina: 7 Eur/asm, vaikams 3 Eur, o ikimokyklinio amžiaus vaikams ir keturkojams augintiniams – nemokamai.
Trukmė: 1 val
Laivas lygiagrindis, su sofom, staliukais, pasiimkite arbatos ar kavos, stogas, prisegamos sienos nuo lietaus ir wc yra.
Laukiame visų Jachtklube kasdien! P.S. Visi tvarkaraščiai gali keistis dėl orų, todėl būtina registruotis tel: 869889444