Vestuvėms

  • Aprašymas
  • Kainos

Sutuoktuvių ceremonijai, nedidelei šventei ar vestuvių fotosesijai: pasiplaukiojimas prabangiu dviaukščiu katamaranu su baltos odos sofomis, staliukais, antro aukšto terasa ir visais patogumais!

Didžiausias mūsų laivas talpina iki 27 asmenų ir jame įrengtoje pobūvių salėje galima surengti visą vestuvių šventę.

Mažesni katamaranai tiks ir fotosesijai Kauno mariose Pažaislio bokštų fone, ir atokvėpiui saulėtą dieną, žaidimams bei vaišėms, ir jeigu reikia užimti svečius kol jūs fotografuositės.

Ant laivo terasos galima organizuoti oficialią sutuoktuvių ceremoniją. Tokiu atveju mes pasirašome jūsų pateiktą prašymą ceremonijai laive, šventės dieną atvažiuoja ceremonmeisteriai ir sutuokia jus papuoštoje laivo terasoje, o visi svečiai patogiai stebi ceremoniją nuo Jachtklubo molo.

Didesniam svečių būriui galima sujungti kelis prabangius dviaukščius katamaranus su praėjimu iš vieno į kitą. Taip pat galima nustebinti jaunikį, jaunąją ar svečius “pagrobimais” iš laivo triviečiu vandens motociklu arba greitaeigiu kateriu.

Ceremonijai ar pobūviui laivus galima išpuošti gėlėmis, girliandomis, dekoracijomis, galima užsisakyti vaišes su pristatymu ir staliukų papuošimu.

Naujiena! Išskirtinei jaunųjų fotosesijai Kauno senamiestyje siūlome privačiai rezervuoti klasikinį lakuotą katerį Venecija su baltos odos sofomis ir plaukti nuo Vytauto bažnyčios Nemunu!

Sunseeker

Didžiausias mūsų laivas, kuriame įrengta erdvi šviesi pobūvių salė, tinkama švęsti šventes ant vandens 27 asmenų kompanijai bet kokiu oru. Papildomas viršutinis denis su lauko baldais, nuo kurio atsiveria panoraminiai vaizdai i Kauno marių regioninį parką idealiai tinka fotosesijoms.

Kaina: 195 Eur/val

Party Cruiser

Pasiplaukiojimas prabangiu dviaukščiu katamaranu 12 asmenų – su baltos odos sofomis, staliukais, antro aukšto terasa ir visais patogumais tiks ir fotosesijai Kauno mariose Pažaislio bokštų fone, ir atokvėpiui saulėtą dieną, žaidimams bei vaišėms, ir jeigu reikia užimti svečius kol jūs fotografuositės.

Kaina: 85 Eur/val

Klasikinis lakuotas kateris Venecija Kauno senamiestyje pasiplaukiojimams ir fotosesijoms nuo Vytauto bažnyčios ir toliau Nemunu.

Kaina: 90 Eur/val

Vieno aukšto katamaranas Kalifornija 12 asm: 75 Eur/val

Elektra varoma Vasara 5 asm: 55 Eur/val

Greitaeigis kateris Viesulas 7 asm: 125 Eur/val